Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Lucie už má náhradu za Davida Kollera! Kdo to bude?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie už má náhradu za Davida Kollera! Kdo to bude?

Andrea Malá

7. února 2024 17:11

Lucie

Pro fanoušky přišla zpráva o odchodu Davida Kollera z Lucie jako blesk z čistého nebe. Ostatní členové kapely však avizovali, že chtějí pokračovat. Kdo nahradí zpěváka a bubeníka, až odehraje poslední koncerty s populární skupinou? 

Někdo takový už prý je! Členové Lucie sdělili redakci pořadu ShowTime, že už mají jasno o tom, kdo s nimi bude do budoucna zpívat a bubnovat. Jméno či jména si ale pro tuto chvíli nechávají pro sebe. Zdá se tedy, že o chystaném Kollerově konci již nějaký čas věděli.

"Po dlouhých úvahách jsem se rozhodl, že odcházím z Lucie. Hraní s Lucií bylo fajn, teď se chci věnovat především svojí kapele a rodině," uvedl Koller v překvapivém nedělním oznámení. Dodal, že s Lucií ještě odehraje všechny koncerty do konce léta, včetně putovního festivalu Hrady CZ.

Kollerův konec potvrdila i samotná kapela. "Rozcházíme se v dobrém a dohodli jsme se, že společně odehrajeme všechny nasmlouvané koncerty do konce letních prázdnin," napsali hudebníci.

Odchod zpěváka a bubeníka nicméně neznamená konec legendární kapely. "Lucie jede dál, připravuje nové album a oslavy čtyřicátých narozenin," dodali ostatní členové, tedy Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák. 

Nejnovější zprávy