Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Lucie Vondráčková popsala úvahy nad nabídkou z Ulice: Rozhodla rodinná porada!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková popsala úvahy nad nabídkou z Ulice: Rozhodla rodinná porada!

Andrea Malá

25. září 2023 9:33

Lucie Vondráčková Video

Kariéra Lucie Vondráčkové po jejím návratu z Kanady do Česka pozvolna opět nabírá na obrátkách. Nově je pravidelně k vidění na televizních obrazovkách v nekonečném televizním seriálu Ulice. Rozhodování nad nabídkou Novy se však neobešlo bez pečlivého zvažování v rodinném kruhu. 

Vondráčková totiž neustále musí myslet na své dva syny, které má z manželství s hokejistou Tomášem Plekancem. "Než jsem do Ulice šla, radila jsem se během rodinné porady s kluky," svěřila se dvojnásobná maminka podle Blesku.

Ortel jejích potomků však byl jednoznačný. "Řekli, že to dáme a ať Soňu určitě vezmu," uvedla. Herečka a zpěvačka ale naznačila, že chlapci k tomu mohli mít dobrý důvod. "Trošku je podezřívám, že jsou i někdy rádi, že jsem na place a mají klídek," dodala.

Vondráčková před časem v rozhlasovém pořadu Blízká setkání prozradila, koho bude v seriálu hrát. "Je to taková progresivní učitelka, což mi velmi vyhovuje, protože jsem vždycky chtěla být učitelkou, než mi do toho vplulo herectví a překazilo mi to," popsala.

"Mám ráda, když jsou kolem profíci a každý ví, co má dělat. A v tom je Ulice fenomenální. Vládne tam krásná atmosféra. V učitelském sboru, do kterého jsem vplula, jsou výborní herci a po natáčení se scházíme v baru, kde si povídáme. Je to příjemná práce," dodala Vondráčková.

Nejnovější zprávy