Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Lucie Vondráčková se nestačí divit: Ex se těší na dalšího potomka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková se nestačí divit: Ex se těší na dalšího potomka!

Andrea Malá

2. listopadu 2023 16:27

Lucie Vondráčková Video

Kolem Lucie Vondráčkové se po rozpadu manželství motala řada mužů, ví se ale jen o dvou, s nimiž tvoří nebo tvořila pár. Aktuálně randí s MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou. Ani jeho předchůdce však nemusí litovat rozchodu s herečkou a zpěvačkou. Těší se totiž na miminko. 

Vondráčková má dva potomky s bývalým hokejistou Tomášem Plekancem a momentálně dává i na veřejnosti na odiv svou náklonnost k Polívkovi. Její první vážnou známostí po rozvodu byl každopádně Petr Vojnar.

Známý moderátor se po rozchodu s ní vrátil k bývalé partnerce, což potvrzují jeho slova, kterými potvrdil, že se těší na druhého potomka. "Čekáme miminko s Léňou, s kterou jsem byl před Lucií," prozradil serveru extra.cz.

Pár zatím nezná pohlaví miminka, které bylo podle nastávajícího tatínka plánované. "Partnerka je skoro ve čtvrtém měsíci, dítě by se mělo narodit asi v půlce dubna," informoval. 

Vojnar konstatoval, že poté už nemá v úmyslu rodinu dále rozšiřovat. "Stoprocentně to bude poslední dítě, protože bych to pak už energeticky nedal. Už nebudu nejmladší, člověk taky neví, jak na tom bude finančně, až mu bude šedesát," vysvětlil. 

Nejnovější zprávy