Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Lucii Borhyovou nasměroval na Novu režisér Troška! Odmítl ji

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucii Borhyovou nasměroval na Novu režisér Troška! Odmítl ji

Andrea Malá

13. února 2024 19:47

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová je naprosto neodmyslitelně spjatá s televizí Nova, tak trochu to před mnoha lety rozhodl i slavný filmový režisér Zdeněk Troška. Budoucí slavnou moderátorku totiž mohl obsadit do pohádky. 

Jméno Lucie Borhyové se v poslední době skloňuje ještě víc než jindy, protože Nova v únoru slaví 30 let. A snad nikdo jiný neztělesňuje tuto stanici tolik jako ona, maximálně její parťák z Televizních novin Rey Koranteng. 

Sympatická blondýnka nestrávila na Nově celých třicet let. Když kanál v roce 1994 začínal, bylo jí pouhých 15 let. Přesto už o tři roky později začala pro komerční televizi pracovat, nejprve jako reportérka. O dva roky později nastoupila na pozici, na které jí vídáme doposud. 

Pravdou také je, že moderátorkou se vůbec nemusela stát. Před nástupem do televize se pokusila prosadit ve filmu, konkrétně se přihlásila do konkurzu na roli legendární Princezny ze mlejna.

Zdeněk Troška ale ukázal na jinou uchazečku. "Řekl mi, že patřím spíš na pláž," prozradila Borhyová deníku Blesk. Zpětně neúspěchu rozhodně nelituje. "Třeba bych natočila jen ten jeden film, a tím by to skončilo. A takhle už sedmadvacet let dělám to, co mě baví a naplňuje," poznamenala. 

Nejnovější zprávy