Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Madonna se opět postarala o pořádný trapas!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Madonna se opět postarala o pořádný trapas!

Lenka Kučerová

16. března 2024 15:22

Madonna

Královna popu Madonna má na krku další skandál. Během vystoupení v Los Angeles si totiž utrhla pořádnou ostudu! 

Megastar, která má na kontě megahity jako Holiday či Like a Virgin , vystoupila ve čtvrtek v rámci svého Celebration turné v Los Angeles. Pro fanoušky si připravila překvapení, které zřejmě nikdo nečekal.

Na pódiu se totiž vedle ní objevila Kylie Minogue, se kterou si zazpívala akustickou verzi písně I Will Survive od Glorie Gaynor a následně Cant Get You Out of My Head.

To vše ale pohřbila ve chvíli, kdy začala vykřikovat na jednoho z fanoušků v hledišti. "Co tam děláš, ty sedíš?" zeptala se ho. Když ale popošla blíže k hledišti, uvědomila si, co způsobila.

Sedící muž byl totiž na invalidním vozíčku. Své nevhodné chování se zpěvačka snažila zachránit rychlou omluvou. "V pořádku. Politicky nekorektní. Omlouvám se za to. Jsem ráda, že jste tady," řekla a dál dělala jakoby nic.

Následně rozpoutala na sociálních sítích nefalšovanou bouři. Zatímco část fanoušků se jí zastala a uvedla, že hendikep nemusí být patrný na první pohled, další podotkli, že pokud si člověk za lístek zaplatil, je jeho věc, jestli stojí nebo sedí.

Někteří podotkli, že i kdyby fanouška jen bolely nohy a nebyl na vozíčku, je to něco, do čeho zpěvačce nic není.

Nejde přitom o první pozdvižení, kterého se letos dopustila. Madonna loni v létě při těžké bakteriální infekci překonala septický šok, během kterého upadla do kómatu. Na hranici života a smrti měla dokonce mluvit s Bohem, který se jí ptal, jestli chce jít už za ním.

Pětašedesátiletá popová legenda pozvala jednoho z lékařů, kteří jí pomohli vrátit se do kondice, doktora Davida Aguse, na svůj koncert v Los Angeles. Následně tam promluvila o tom, co zažila v komatu.

"Když jsem se probudila, první slovo, které jsem řekla, bylo 'ne'. To mi řekla moje asistentka. A jsem si jistá, že mi Bůh říkal: ‚Chceš jít s námi? Chceš jít se mnou? Chceš jít tudy? A já jsem řekla: ‚Ne... Ne... Ne!'“ svěřila se Madonna fanouškům.

Zpěvačka také prozradila, že se jí manažer zeptal, kdy plánuje pokračovat v koncertování, když ještě ležela na nemocničním lůžku.

"Vytáhla jsem si z nosu kyslík, podívala se na něj a řekla: ‚Za dva měsíce, ku*va!' Spadla jsem ze spousty koní a zlomila si spoustu kostí, mám titanovou kyčli. Ale nic mě nezastaví," dodala zpěvačka.

Nejnovější zprávy