Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Maléry Romana Ondráčka pokračují! Zasahovala policie

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Maléry Romana Ondráčka pokračují! Zasahovala policie

Andrea Malá

9. prosince 2023 9:58

Roman Ondráček a Michal David

Hodně se toho v posledních týdnech děje kolem Romana Ondráčka. Když už to vypadalo, že nastal relativní klid, vyšly najevo nové skutečnosti. Proč dokonce zasahovala policie?

Ondráček se v listopadu připomněl veřejnosti a zejména Michalu Davidovi, který ho pozval na křest nové nahrávky, ale brzy toho zřejmě litoval. Bavič totiž na akci vyváděl, až ho musela vyvést ochranka. Nyní je konflikt mezi nimi v rukou právníků.

Naposledy ale moderátor zaměstnal dokonce i strážce zákona. Blesk totiž zjistil, že mělo dojít ke konfliktu mezi ním a jeho manželkou Ninou, která se jej přitom po nedávném incidentu ve společnosti zastávala.

Policejní mluvčí Michaela Richterová deníku potvrdila, že policisté v pondělí večer vyjížděli do Třebotova. "Jednalo se o nedorozumění v rodině. Rodinné spory osoby nechtěly řešit. Nedošlo k žádnému protiprávnímu jednání, ani zranění," uvedla. 

Nejen manželka Nina či hitmaker David, ale dokonce i samotný Ondráček prozradil před časem médiím, že mu byla diagnostikována bipolární porucha. Lze považovat za pravděpodobné, že duševní nemoc přispěla i k poslední události. 

Nejnovější zprávy