Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Matka roku Lucie Šafářová: Ještě si musí dát pozor na Plekance!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Matka roku Lucie Šafářová: Ještě si musí dát pozor na Plekance!

Andrea Malá

12. listopadu 2023 19:33

Lucie Šafářová změnila barvu vlasů.

Lucie Šafářová přikročila k poměrně radikální změně barvy vlasů, přičemž si nebyla jistá reakcí nejbližšího okolí. Dcera ji v tomto ohledu musela potěšit. Stále ale není jasné, jak zareaguje její manžel. 

Šafářová se v pátek na instagramovém profilu pochlubila selfíčkem, na které každého fanouška na první pohled zaujmou růžové vlasy. Na podobné experimenty u ní totiž nejsou zvyklí. Však také bývalá tenistka přiznala, že se k tomuto kroku odhodlávala poměrně dlouho.

"Trvalo mi pár let, než jsem to zkusila," podotkla na sociální síti a označila někdejší spoluhráčku Bethanii Mattek-Sandsovou. "Byla by jsi hrdá! Měli jsme to udělat jako týmový styl," vzkázala Američance. 

Podle serveru topky.sk se změna líbí jejím příznivcům. "Máte šmrnc, za mě ano!" napsala jedna z komentujících fanynek. Šafářova navíc potěšila i svou brzy čtyřletou dceru. "Pro Leontýnku jsem teď matka roku," poznamenala. 

Otázkou však nadále zůstává, co na novinku řekne její manžel Tomáš Plekanec, který strávil uplynulé dny s národním týmem na turnaji Euro Hockey Tour. Vracet se však bude spokojený, protože reprezentace vyhrála všechna tři utkání. 

Nejnovější zprávy