Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Matthew Perry (†54)? Jeho smrt mě nepřekvapila, prohlásil Sean Penn!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Matthew Perry (†54)? Jeho smrt mě nepřekvapila, prohlásil Sean Penn!

Lenka Kučerová

27. listopadu 2023 17:53

Matthew Perry Video

Zesnulý herec Matthew Perry svým talentem lidem přinesl spoustu radosti. Prohlásil to jeho herecký kolega Sean Penn s tím, že smrt hvězdy Přátel jej nepřekvapila!

Sean Penn vystoupil v talk show britského moderátora Piera Morgana, kde spolu probírali aktuální témata i smrt herce Matthewa Perryho. Penn přiznal, že se moc dobře neznali, setkali se ale při natáčení Přátel, kde si ve dvou dílech zahrál. 

"Nemohu říci, že jsem ho znal dobře, ale měl jsem ho velmi rád. Nedávno jsem ho potkal na letišti a bavili jsme se o jeho knize, kterou jsem pochválil," řekl.

"Viděl jsem spoustu jeho rozhovorů, kde o ní mluvil. Dělal to velmi velkoryse a moudře a nabídl tak své zkušenosti, aby pomohl lidem," dodal herec.

Jeho smrt ho ale příliš nepřekvapila. "Je to tragédie, ale nemůžu říct, že by mě to moc překvapilo. Netuším, jak dopadla pitva a nevím ani žádné detaily," podotkl.

Video: Piers Morgan a Sean Penn | YouTube

"Vím však, že během let si velmi poškodil orgány. Svým talentem však lidem přinesl spoustu radosti. Jeho rodině přeji jen to nejlepší,"doplnil.

Matthew Perry tragicky zemřel na konci října ve svém domě v Los Angeles. Policie aktuálně vyšetřuje příčiny jeho úmrtí, ale cizí zavinění se zatím neprokázalo.

Perryho herecká kariéra začala na přelomu 80. let, avšak průlom přišel s kultovním seriálem Přátelé, který byl vysílán mezi lety 1994 a 2004. Jeho role Chandlera Binga jej proslavila díky jeho sarkastickým poznámkám.  

V loňském roce vydal své memoáry, v nichž popsal svůj dlouhodobý boj s závislostmi. Kvůli nim byl v ohrožení života již ve svých 49 letech, kdy prodělal prasklé tlusté střevo. Během této události byl dva týdny v kómatu a lékaři mu dávali jen dvouprocentní šanci na přežití.

Nejnovější zprávy