Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Matthew Perry (†54) a PRAVDA o jeho smrti? Jen tak se neutopil, oznámila jeho expřítelkyně

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Matthew Perry (†54) a PRAVDA o jeho smrti? Jen tak se neutopil, oznámila jeho expřítelkyně

Veronika Jirásková

15. listopadu 2023 8:14 | Aktualizováno: 15. listopadu 2023 8:16

Matthew Perry Video

Zpráva o nečekaném úmrtí oblíbeného herce Matthewa Perryho vyvolala vlnu zděšení po celém světě. Nejvíce zdrcení jsou jeho blízcí. O tragédii se bývalá přítelkyně Matthewa, Kayti, vyjádřila až po dvou týdnech. Vyjádřila pochybnosti o tom, že by se Matthew utopil ve vířivce, a tvrdí, že několik okolností tomu nasvědčuje.

Matthew Perry, známý jako Chandler Bing z populárního seriálu Přátelé náhle zemřel v sobotu 28. října ve vířivce u svého domu v Los Angeles. Podle úmrtního certifikátu byl čas úmrtí pečlivě zaznamenán jako 16:17. Příčina jeho smrti zatím zůstává záhadou. První výsledky pitvy ukázaly, že v jeho těle nebyly detekovány látky jako pervitin ani fentanyl. Nicméně na podrobnější toxikologické testy se dle deníku Eonline stále čeká.

Bývalá Perryho přítelkyně se obává, že se v jeho těle nakonec nějaké drogy přece jen najdou. Podle Kayti Edwardsové, která se vyjádřila v exkluzivním rozhovoru pro deník The Sun se 54letý Perry před smrtí vrátil k drogám.

Kayti, která s Perrym chodila v roce 2006 a následně mu v roce 2011 dělala asistentku, tvrdí, že poznala Perryho návrat k drogám. Podle ní bylo patrné, že herec opět užíval, zejména kvůli jeho alter egu "Mattman", který se objevil na sociálních sítích pár dní před jeho smrtí. "Mattman se objevil, když nebyl střízlivý, a cítil se tak nějak neporazitelný," uvedla.

Kayti nevěří, že by se Perry utopil ve střízlivém stavu. Má podezření, že před smrtí mohl užívat prášky. Navzdory absenci drog na místě úmrtí si myslí, že Perry byl schopen spolknout velké množství prášků. "Říkali, že na místě nebyly žádné léky, což mě nepřekvapuje, protože drogy prostě nenechal ležet," dodala, upozornila navíc na Perryho schopnost dříve spolknout až 55 prášků za jeden den.

Kayti s hvězdou Přátel naposledy mluvila loni chvíli poté, co publikoval svou knihu s názvem Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih. Herec měl podle ní tendenci být ve vodě, když byl pod vlivem drog. "Jednou našel jeho soused v Hollywood Hills Matthewa nahého a sjetého ve svém bazénu. Musela jsem tam jít a dostat ho ze sousedova bazénu. Když bral drogy, tak vždycky chtěl být v bazénu nebo ve vířivce," popsala své zkušenosti.

Kayti, která byla měla s Matthewem Perrym vztah několik měsíců, s ním prožila obtížné chvíle kvůli jeho závislosti na drogách. Vyjádřila, že byla vyděšená a modlila se, aby její přítel nepřišel o život. Jako jeho asistentka byla svědkem jeho snahy porazit závislost, a dokonce uvedla incident, kdy si Perry přilepil ruce k nohám.

Kayti přiznala, že ji nejvíce mrzelo, že se s Perrym nestihla rozloučit a sdílela, že herec měl velký strach ze smrti. Navzdory jeho boji s něčím hlubokým a úspěšnému dětství nezná konkrétní příčinu jeho problémů, kterou si odnesl s sebou do hrobu.

Potvrzení příčiny smrti Matthewa Perryho se očekává za několik týdnů až měsíců. Bývalý hlavní soudní lékař a soudní patolog Michael Baden pro Fox News Digital zdůraznil, že kdyby Perry zemřel na infarkt, bylo by to okamžitě patrné.

Nejnovější zprávy