Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Megan Fox předvedla na Grammy odvážný outfit i nové tetování

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Megan Fox předvedla na Grammy odvážný outfit i nové tetování

Adam Souček

10. února 2024 14:23

Megan Fox

Herečka Megan Fox (37) se zúčastnila večírku na předávání cen Grammy 2024 pokrytá perlami, krystaly od Swarovski a řetězy, ale hlavní roli hrálo její nové tetování. Megan Fox se poprvé v roce 2024 objevila na veřejnosti ve svém pravděpodobně nejobnaženějším outfitu, ale nanejvýš si zakryla ruku od shora dolů novým tetováním.

Megan Fox se v neděli večer zúčastnila Jam for Janie GRAMMY Awards Viewing Party, kde všechny oslnila odvážným tetováním na rukávu.

Ačkoli se hvězda filmu Jennifer's Body na večírku v Los Angeles zahalila do kožešinového kabátu, její nové tetování se naplno projevilo na pikantních fotografiích, které sdílela na Instagramu.

Na jejím těle je vyobrazen svazek rozkvetlých růžových květů, které se jí táhnou po paži, a také ilustrace ptáka, který roztahuje křídla podél vnitřního bicepsu.

Fox není tetování cizí, za svůj život nashromáždila více než 20 tetování, od jemného nebeského označení na prstech až po plazícího se hada (vytvořeného umělci Jessem Krydickem a Sydem Smithem), který pokrývá její staré věnování bývalému manželovi Brianu Austinu Greenovi. Má také shodné milostné razítko se snoubencem Machine Gun Kellym, jak informuje magazín People.

Na večírku, který se konal 4. února na Grammy, si maminka tří dětí oblékla také vlastní řetízkové šaty AKNA, které odhalovaly její čerstvé tetování, a mnoho dalšího.

Návrhář a kreativní ředitel společnosti AKNA Aidan Euan prozradil, že neodmyslitelný ručně vyrobený kovový skluz byl celý navržen ze sladkovodních perel, různě velkých kovových destiček a "posypán" krystaly Swarovski. Euan také poskytl Fox ručně vyrobená tanga posázená drahokamy Swarovski.

Fox také ukázala, že je opravdovým vlasovým chameleonem. Profesionál Dimitris Giannetos, který s hvězdou mnohokrát pracoval, proměnil její rudý účes pro největší hudební večer na "Marshmallow pink shag". "Není to paruka, 'je to zázrak," napsala Fox na svém Instagram Story.

Nejnovější zprávy