Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Meghan Markle se vrací k herectví? Jednání jsou v plném proudu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Meghan Markle se vrací k herectví? Jednání jsou v plném proudu!

Lenka Kučerová

29. března 2024 14:57

Meghan Markle Video

Meghan Markle se proslavila ještě před vstupem do královské rodiny coby hvězda populárního seriálu Kravaťáci, kde ztvárňovala postavu Rachel Zane. Jako herečka opustila filmová studia v roce 2018, když se provdala za prince Harryho a vstoupila oficiálně do britské královské rodiny. Vrátí se ale k řemeslu?

Seriál se přestal natáčet rok po odchodu vévodkyně, přičemž producenti natočili celkem devět sérií se 134 epizodami. Podle informací magazínu Variety ale společnost po úspěchu snímku na Netflixu a Peacocku v roce 2023 dospěla k novému rozhodnutí.

Spekuluje se totiž o nových epizodách a dalším natáčení seriálu, přičemž by jednou z hlavních hvězd mohla být právě Meghan. Dokonce se mluví i o nečekané příležitosti, kdy by se Meghan kromě hereckého návratu měla dočkat i debutu v režírování části seriálu.

"Meghan je ve vedoucí pozici," uvedl zdroj z produkce s tím, že už proběhla jednání mezi NBC Universal a WME, talentovou agenturou zastupující herečku. "Chtějí rozšířit úspěšnou značku, ve které má právě ona podpůrnou základnu s miliony fanoušků na celém světě. Chtějí ji zpátky a jsou připraveni zaplatit tolik, kolik bude potřeba, aby ji získali," dodal.

Meghan se v minulosti také netajila tím, že její herectví chybí a ráda by se k němu v budoucnu vrátila. K možnému comebacku herečky do Kravaťáků se vyjádřil i její herecký kolega Wendell Pierce.

"Jedna z věcí, které mě trápí nejvíc, je fakt, že vím, že by moc ráda hrála opět," dodal. Objevily se ale i další informace, které hovoří o úplném opaku.

Rachael Harris, která v seriálu účinkovala jako postava Sheily Sazs, podle serveru Mirror popřela, že by se v nových sériích objevil kdokoliv z původního hereckého osazenstva. 

Nejnovější zprávy