Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Michaela Salák se stala šestinásobnou maminkou: Hokejistovi přivedla na svět syna

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Michaela Salák se stala šestinásobnou maminkou: Hokejistovi přivedla na svět syna

Nikola Horáková

25. září 2023 11:10

Michaela Salak s manželem Alexandrem Salakem Video

Hokejista Alexander Salák (36) a jeho manželka Michaela (37) prožívají šťastné dny. V sobotu se stali po šesté rodiči, narodil se jim syn. Oba se touto novinkou pochlubili na sociálních sítích. 

„Vítej miláčku. Včera 23. září v 18:05 se nám narodil naprosto překrásný dokonalý chlapeček. Milujeme Tě, Marvínku, a slibujeme, že Ti budeme těmi nejlepšími rodiči,“ napsala v neděli Michaela Salák na svůj Instagram . 

Jen dva dny před narozením jejich dítěte dnes oslavila šestinásobná maminka své 37. narozeniny společně se svými dětmi a manželem v porodnici. 

Jejich fanoušci na sociálních sítích na tuhle šťastnou zprávu reagovali velmi nadšeně a začali manželům posílat gratulace. „Gratuluju. Nejhezčí chvíle, které by každá maminka ráda prožívala znovu - seznámení s miminkem," napsala influencerka Terza Šulc. „Veliká gratulace. Do života přejeme hlavně hodně zdravíčka, to ostatní přijde samo nebo ti zařídí rodiče," přidala se ke gratulacím také jedna z fanynek. 

Michaela a Alexander Salákovi jsou manželé již od roku 2010 a za tu dobu procestovali několik zemí. Žili ve Finsku, Švédsku, USA, Rusku a Lotyšsku a v poslední řadě ve Švédsku. Za tu dobu se jim narodila kupa dětí. Mají spolu tři syny Fredericka (11), Sebastiana (10), Benjamina Hugo a dvě dcery, Beatrice Annu (6) a Charlotte Mia (7). 

Nejnovější zprávy