Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Michaela Salák zažila chvíle hrůzy a strachu: Bála se o svého novorozeného syna

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Michaela Salák zažila chvíle hrůzy a strachu: Bála se o svého novorozeného syna

Nikola Horáková

7. října 2023 22:48

Michaela Salák Video

Manželka hokejisty Saši Saláka, Michaela, je stále čerstvě po porodu šestého potomka. 23. září se jim narodil chlapeček, kterému dali jméno Marvínek. Teď se ovšem o syna velmi bála, když jí zavolali z Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolismu. 

Manželům Salákovým se koncem září narodil syn Marvínek, který je již šestým členem jejich už tak početné rodiny. Všichni doma z něj mají obrovskou radost a pořádně si mrňouse hýčkají. 

Ve středu ale Michaela dostala šok, když jí zavolala sestřička z Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolismu. „Na tenhle telefonát nikdy nezapomenu, ani na těch dalších třicet minut hrůzy po něm. Ve středu jsem zvedla telefon a v něm sestřička z Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolismu, že při odběru z patičky v porodnici se něco našlo, pak už jsem vlastně ani nevnímala, co říká, jen jsem slyšela, že nám později zavolá vedoucí lékař a vysvětlí nám o co jde a že v pátek musíme přijít," popsala své první emoce Michaela. 

„Minuta se za minutou vlekla, já si pročítala všechno ty strašný diagnózy včetně SMA. Pro nás oba se Sašou to byly nekonečné minuty strachu. Pak zavolal doktor, ať se nebojíme, že nám vyšlo něco, co se dá dobře řešit, uklidnil nás a po dnešní návštěvě, snad, je Marvínek úplně zdravé miminko, díkybohu, příčina všeho se musí léčit skrze mě, takže mě teď čeká stanovení diagnózy, ale to bude dobrý. Hlavně, když jsou děti zdravé, nic není víc," doplnila. 

Poté ještě Michaela vysekla poklonu všem maminkám, které kliniku navštěvují a mají s ní zkušenosti. 

Nejnovější zprávy