Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Michal David udivuje: Jak se dostal zpátky do životní formy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Michal David udivuje: Jak se dostal zpátky do životní formy?

Andrea Malá

25. června 2024 10:26

Michal David Video

Michal David se krátce před 64. narozeninami, které bude mít v polovině července, dostal zpátky do životní formy. Fanoušky pochopitelně zajímá, jak to dokázal. V potaz je třeba vzít hned několik faktorů. 

Na internetu narazíte na spoustu pochybných reklam na zázračné hubnoucí přípravky, často jsou při nich zneužity nejrůznější slavné osobnosti. Například takovému Michalu Davidovi se přitom podařilo zhubnout přirozenou cestou. 

Známý hitmaker tak může před létem konstatovat, že se cítí opravdu dobře. "Je mi líp, přesně tak. Shodil jsem dvacet kilo a jsem spokojený," svěřil se v rozhovoru pro iDnes.cz. Mimo jiné prozradil, v čem spočívá jeho dieta.

Slavný muzikant přiznal, že nejí knedlíky ani jakékoliv jiné přílohy. "V podstatě nejím cukry a sacharidy. Zrušil jsem i tvrdý alkohol a pivo," poznamenal.

Zhubnout bez pohybu je však složité, takže David samozřejmě i sportuje. "Dneska jsem byl trénovat ve fitku, v pondělí jsem byl na tenise. Chodím do posilovny s mým synovcem Robíkem, který je tam trenérem. Takže mě tak trošku vede i on," dodal. 

Nejnovější zprávy