Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Mirai Navrátil byl blízko místa tragické střelby: Viděl sanitky a cítil úzkost!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Mirai Navrátil byl blízko místa tragické střelby: Viděl sanitky a cítil úzkost!

Andrea Malá

22. prosince 2023 18:51

Mirai Navrátil

Svědky tragického činu vyšinutého střelce, který ve čtvrtek odpoledne zastřelil 14 lidí v budově FF UK, byly i některé české celebrity. Kromě herečky Jany Bernáškové to byl například zpěvák a frontman jedné z nejpopulárnějších kapel Mirai Navrátil. 

Navrátil na instagramovém profilu prozradil, že se v momentu tragédie nacházel v centru hlavního města. "Amerika je tu... Byli jsme teď kousek za řekou. Milion sanitek, zvláštní úzkost," napsal a vyjádřil upřímnou soustrast pozůstalým. 

Ještě mnohem blíž se nacházela herečka Jana Bernášková. "Seděli jsme deset metrů od Filosofické fakulty a v klidu jedli dort a pili kafe a náhle zjistili, že se vedle nás přes ulici děje tato tragédie. Koukali z okna na pobíhající studenty na římsách a nemohli jim nijak pomoci," popsala na instagramu.

"Celá restaurace se zastavila a začala se hromadně modlit. Věřící, nevěřící… všichni se modlili za rychlý konec a za všechny duše, které bohužel zemřely. Po několika hodinách jsme z restaurace mohli odejít," dodala herečka, která rovněž nezapomněla vyjádřit upřímnou soustrast pozůstalým. 

Čtvrteční střelbu na Filozofické fakultě UK podle posledních informací nepřežilo čtrnáct lidí. Po smrti je také pachatel, který si podle pražských policistů vzal život. 

Nejnovější zprávy