Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Monica a Joey vzpomínají na Chandlera: Jak moc je zasáhla smrt Perryho (†54)?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monica a Joey vzpomínají na Chandlera: Jak moc je zasáhla smrt Perryho (†54)?

Andrea Malá

15. listopadu 2023 14:38

Courteney Cox Video

Matthew Perry jim vděčí za mnohé a oni jemu také. Není proto divu, že Courteney Coxová a Matt LeBlanc těžce nesou smrt kamaráda ze seriálu Přátelé. Po uplynutí nějakého času ale přece jen začínají vzpomínat na to hezké, co společně zažili. 

Perry náhle zemřel 28. října k překvapení fanoušků i ostatních hereckých hvězd ze sitcomu Přátelé. "Jsme naprosto zničení ztrátou Matthewa. Byli jsme více než jen kolegové. Byli jsme rodina," uvedli Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Matt LeBlanc a David Schwimmer ve společném prohlášení pro magazín People.

"Je toho tolik co říct, ale právě teď potřebujeme chvíli truchlit a zpracovat tuto nedozírnou ztrátu. Časem řekneme víc, jakmile toho budeme schopni. V myšlenkách jsme s Mattyho rodinou, jeho přáteli a s každým, kdo ho měl rád," dodali herci. V posledních dnech od nich přibyla další dvě vyjádření, jak upozornil server cas.sk.

"Jsem tak vděčná za každou chvíli, kterou jsem s tebou prožila, Matty. Chybíš mi každý den. Když s někým spolupracujete tak blízce jako já s Matthewem, jsou tisíce momentů, o které bych se chtěla podělit," svěřila se Coxová na instagramu. 

LeBlanc na sociální síti přiznal, že se loučí s těžkým srdcem. "Chvíle, které jsme spolu prožili, upřímně patří mezi nejoblíbenější období mého života. Bylo mi ctí s tebou sdílet pódium a nazývat tě mým přítelem. Vždy se budu usmívat, když si na tebe vzpomenu, a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy," napsal. 

Nejnovější zprávy