Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Monika Absolonová slaví narozeniny a šokuje: Říkala, že nechce botox, ale...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Absolonová slaví narozeniny a šokuje: Říkala, že nechce botox, ale...

Andrea Malá

27. září 2023 21:47

Monika Absolonová

Ke slavným zářijovým oslavencům patří Monika Absolonová, dnes slaví 47. narozeniny. Kulatá padesátka se tedy pomalu blíží a zpěvačka to zřejmě začíná pociťovat na vlastní kůži. Alespoň to naznačuje její poměrně zajímavé vyjádření. 

Absolonová před posledním víkendem lákala fanoušky, aby si zapnuli pořad Královny popu na jednom z programů České televize. Jak se nakonec ukázalo, sama si vystoupení s Bárou Basikovou a Ilonou Csákovou pustila.

Mělo to svůj důvod. "Měla jsem pocit, že mi to na koncertě slušelo," řekla webu super.cz. "Chtěla jsem na to koukat s radostí. A zjistila jsem, že už jsem stará," konstatovala, ačkoliv mnozí fanoušci by s ní nepochybně nesouhlasili.

Příznivce ale mohla ještě více zaskočit další slova oblíbené zpěvačky. "Říkala jsem si, že by asi nebylo mimo píchnout si něco do ksichtu. Já, která jsem říkala vždycky, že botox nechci," svěřila se. 

"Místo abych byla rozradostněná, tak jsem se děsila," dodala dnešní oslavenkyně Absolonová, které se to bezpochyby budou lidé snažit rozmluvit a přesvědčit ji o tom, že vypadá skvěle. 

Nejnovější zprávy