Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Monika Absolonová: Zpěvaččina slova o botoxu zaskočila i Slováky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Absolonová: Zpěvaččina slova o botoxu zaskočila i Slováky!

Andrea Malá

1. října 2023 16:14

Monika Absolonová

Dokonce i Slovensko zaujala slova zářijové oslavenkyně Moniky Absolonová, která dala jasně najevo, jak vnímá rostoucí věk na své osobě. Má ale opravdu zapotřebí estetické zákroky? 

Sice už začal říjen, ale ještě doznívají některé kauzy z konce září, kdy Absolonová oslavila 47. narozeniny. A jak přiznala, pustila si svůj koncert Královny popu s Bárou Basikovou a Ilonou Csákovou, protože si myslela, že jí to na něm slušelo. 

Jak jsme vás informovali, z výsledku byla rozčarovaná. "Chtěla jsem na to koukat s radostí. A zjistila jsem, že už jsem stará," poznamenala. Zpěvačka dokonce začala přehodnocovat postoj k estetickým zákrokům.

"Říkala jsem si, že by asi nebylo mimo píchnout si něco do ksichtu. Já, která jsem říkala vždycky, že botox nechci," podivila se sama nad vlastními myšlenkami.

Svým čtenářům je reprodukoval i slovenský server pluska.sk, podle kterého by si ale měla zásahy spíše rozmyslet. "Co se týká věku, léta působí mladší než její vrstevnice. Známá byla zejména svou dokonalou pletí. Monika Absolonová je však sebekritická a pohled na sebe vnímá jako mnohé ženy i s chybami," napsal zmíněný web. 

Nejnovější zprávy