Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Monika Bagárová nemá chvíli klid! Čeho se po Marešově omluvě chytili Slováci?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Bagárová nemá chvíli klid! Čeho se po Marešově omluvě chytili Slováci?

Andrea Malá

8. července 2024 15:50

Monika Bagárová Video

Monika Bagárová slavila v pátek kulaté třicáté narozeniny a kromě dárků se dočkala omluvy od Leoše Mareše, který pořádal její neuskutečněný koncert v největší české hale, tedy O2 areně. A téma je to i pro slovenská média! 

Slováci totiž připomněli, že Mareš reagoval poté, co se začaly šířit informace, že na koncert se prodalo jen 700 lístků. Web topky.sk přitom zmínil, že koncertní kapacita O2 areny je 18 tisíc míst, což by znamenalo propastný rozdíl. Nicméně ani realita nebyla o moc lepší. 

"Prodala jsi jich 3400, což není vůbec málo. Kdybychom to udělali ve Fóru Karlín, tak máš vyprodáno. To rozhodnutí byla moje chyba. Omlouvám se ti," poznamenal známý moderátor.

Populární zpěvačka následně reagovala. "Leoši, já ti děkuji za tuhle možnost, za tu důvěru, kterou si ve mě měl, více než já sama v sebe. Byla to cesta plná krásných chvil, ale i těch těžkých a já jsem nesmírně vděčná. Celý team, který si pro mě vytvořil, úžasných lidí, profesionálů. Seš profík," napsala.

Bagárová zmínila, že jde o obrovskou zkušenost a zároveň motivaci do další práce. "Bylo mi ctí a potěšením. Nemáš se za co omlouvat, vzdala jsem to já. Cesta do O2 areny není jen o tom ji vyprodat, je to mnohem víc. A to beru jako své selhání," dodala. 

Nejnovější zprávy