Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Monika Bagárová o nynějším vztahu: Neví, jak to dopadne!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Bagárová o nynějším vztahu: Neví, jak to dopadne!

Andrea Malá

25. září 2023 14:08

Monika Bagárová

Už nějaký čas se smí říkat, že Monika Bagárová je opět zamilovaná. Není to totiž žádné tajemství. Fanoušky porotkyně a někdejší účastnice SuperStar ale samozřejmě zajímá, kam se bude její nynější vztah posouvat.

Prvním osudovým partnerem Moniky Bagárové byl uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov, dvojice má dceru Ruminku. Snaha o zachování rodiny byla značná, nakonec se ale pár přece jen rozpadl. 

Sympatická zpěvačka ale sama nezůstala, aktuálně je ve vztahu s podnikatelem Leonardem. Překážkou není ani velká vzdálenost z Brna, kde ona žije, do Karlových Varů. Zároveň ale stále nedošlo na stěhování. Tato otázka je prý na stole neustále.

"Chceme, aby to bylo dobré rozhodnutí, mít nadhled, který máme v tom vztahu od samotného začátku. Nedokážu říct, jak to dopadne. Ale náš společný čas je pro nás velmi cenný, dokážeme si ho užít. Vidíme se dvakrát týdně, což mi přijde s tím pracovním vytížením skvělé," vysvětlila webu super.cz. 

Bagárová dokonce čelila dotazu, zdali už nedošlo na zásnuby. "To by se mi nepodařilo dlouho tajit a až to jednou přijde, rozhodně to tajit nebudu. Ale jak říkám, zásadní je se spolu sestěhovat, začít ten společný život, rozmyslet se, kde to vůbec bude," dodala. 

Nejnovější zprávy