Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Monika Bagárová se vzdává velkého snu! Radost z něj se prý vytrácela

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Bagárová se vzdává velkého snu! Radost z něj se prý vytrácela

Andrea Malá

6. května 2024 13:09

Monika Bagárová Video

Jako blesk z čistého nebe přišla v pondělí špatná zpráva od Moniky Bagárové. Hvězdička, kterou proslavila SuperStar, se rozhodla vzdát velkého snu, jímž byl plánovaný koncert v největší české hale, pražské O2 areně. Jaké jsou důvody?!

"Moji milí, protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj Vysněný koncert 12. září v O2 Aréně," oznámila v pondělí dopoledne na instagramu.

Bagárová poděkovala každému, kdo se na show těšil. Takových lidí, kteří si zřejmě zakoupili vstupenky, bylo několik tisíc. "Věřím, že se spolu potkáme na dalších akcích, které pro vás nachystám, i když budou komornější," pokračovala a vzápětí se pustila do vysvětlování důvodů.

"Rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte," vysvětlila.

Populární zpěvačka se ještě jednou omluvila a lidem slíbila, že se s nimi brzy potká na akcích doprovázených pozitivní atmosférou. Dodala ještě, že vstupné bude lidem vráceno v plné výši.

Nejnovější zprávy