Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Monika Leová zažila okamžiky strachu o syna! Co se stalo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Leová zažila okamžiky strachu o syna! Co se stalo?

Andrea Malá

18. května 2024 10:40

Monika Leová Video

Baby boom v českém šoubyznyse se loni týkal i Moniky Leové a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Okamžiky hrůzy nastaly až nedávno, kdy došlo k děsivému incidentu. Co se přesně stalo? 

Leová porodila druhého potomka loni v září. Chlapečkovi dali s manželem jméno Max, aby zapadl do jejich čtyřčlenné rodiny, v níž všechna křestní jména začínají na M. Kromě rodičů Moniky a Martina totiž na příchod miminka na svět čekala i starší sestřička Mia.

Moderátorka se tak už několik měsíců stará o dvě malé děti, což není vždy jednoduché. Přispělo to ostatně i k děsivému incidentu. "Poprvé jsem vzala do rukou Miu i Maxe najednou, protože oba plakali. Bohužel jsem se ale sklouzla na rampě a Maxík mi vypadl z ruky a spadl na beton," popsala událost pro super.cz.

Max se podle dvojnásobné maminky rozplakal, takže usoudila, že bude vše v pořádku. Jenže situace se zdramatizovala. "Chvilku plakal, ale pak začal usínat a moc nereagoval," uvedla.

Leová se proto rozhodla zavolat záchranku, která ji se synem odvezla do nemocnice v Ústí nad Orlicí. Tam strávili jednu noc na pozorování.

Nejnovější zprávy