Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová nebyli jediní. Kdo se letos dočkal miminka?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová nebyli jediní. Kdo se letos dočkal miminka?

Lenka Kučerová

28. prosince 2023 13:18

Agáta Hanychová potvrdila rozchod s Jaromírem Soukupem (3. září 2023). Video

Rok 2023 byl pro řadu celebrit zlomovým. Přivedly během něj na svět svého potomka. Kdo se letos dočkal nového přírůstku do rodiny?

Maminkou se letos stala například Jenovéfa Boková. Ta oznámila těhotenství teprve pár týdnů před porodem a tehdy na instagramu přiznala, že o sdílení této informace s fanoušky přemýšlela už několik měsíců.

Baby boom proběhl také ve sportovní obci. Veronika Vítková patří ke zlaté generaci českého biatlonu společně například s Gabrielou Soukalovou, Ondřejem Moravcem nebo Michalem Šlesingrem. Úspěšnou kariéru už ale ukončila. Maminkou na plný úvazek je totiž od roku 2020, kdy se jí narodila dcera Eliška. Holčička se letos dočkala mladší sestřičky.

Trojnásobnou maminkou se letos stala Agáta Hanychová. U všeho nechyběl ani pyšný tatínek Jaromír Soukup. Žádným překvapením nebyla pro lidi volba jména, protože hvězdný pár jej prozradil už s předstihem. Holčička dostala jméno Rozárka. Vztah jim ale dlouho nevydržel a krátce po porodu se rozešli.

Monika Leová také přivedla na svět druhého potomka. Leová je Českou Miss Earth za rok 2013, díky tomuto úspěchu se dostala k práci v médiích, když získala exkluzivní smlouvu na televizní stanici Prima, kde dlouhá léta uváděla Odpolední zprávy.

Vítězka České Miss 2012 Tereza Kadeřábková také tajila těhotenství do poslední chvíle. Po dvou holčičkách se jí a fotbalistovi Pavlu Kadeřábkovi narodil syn Jáchym.

Porodila také herečka Denisa Pfauserová. Ta letos přivedla na svět své první dítě a dceři dala jméno Naila. Trojnásobným otcem se stal i Dan Bárta. Hudebník má dceru Valentýnu.

Nejnovější zprávy