Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Mrcha se jí nechce pustit! Anička Slováčková promluvila o strastech s rakovinou

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Mrcha se jí nechce pustit! Anička Slováčková promluvila o strastech s rakovinou

Andrea Malá

8. února 2024 10:22

Anna Slováčková Video

Celé Česko drží palce Aničce Slováčkové, která se opět potýká s rakovinou. O uplynulém víkendu byl tzv. World Cancer Day, což ona samozřejmě dobře věděla. Na sociální síti proto připomněla svůj příběh a především apelovala na lidi, aby nepodceňovali prevenci. 

"Rakovina mi do života vstoupila v roce 2019 a stále se mě mrcha nechce pustit. Začalo to bulkou v prsu a pokračovalo chemoškama, operací - vyndáním postižených uzlin z podpaží s nádoru z prsu, ozařováním, dalším chemem… pár lety v klidu a teď celé znovu. Akorát v jiném postupu, vzhledem k současnému nálezu," uvedla na instagramu.

Herečka a zpěvačka chtěla především apelovat na lidi, aby dbali na své zdraví. "Nikomu na světě bych nepřála procházet jakoukoliv těžkou nemocí a proto na vás znovu apeluji… nepodceňujte prevenci a samovyšetření. Věřte mi, že je to to nejcennější, co máte," dodala.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy