Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Natálie Kočendová je opět volná: Své lásce dala podruhé kopačky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Natálie Kočendová je opět volná: Své lásce dala podruhé kopačky

Nikola Horáková

2. ledna 2024 17:10

Natálie Kočendová s přítelem Davidem Vitáskem Video

Modelka Natálie Kočendová se nedávno vrátila ke své staré lásce Davidu Vitáskovi, se kterým se seznámila v reality show Love Island. Ještě v prosinci podnikli dovolenou na Maledivách, ale  v tuto chvíli jsou oba znovu od sebe. 

Kočendová do poslední řady Love Islandu přijela zcela nečekaně. Důvod byl aby si našla novou lásku a zalepila tak staré rány po Davidovi. Jenže to se nestalo a samotný David si ji z vily na Kanárských ostrovech nakonec sám odvezl. 

Tím se pár k sobě vrátil a započala jejich další společná etapa, která ale neměla dlouhého trvání. V prosinci spolu stihli dovolenou na Maledivách, ale po Vánocích přišla modelka se svým vyjádřením, ve kterém oznamuje jejich druhý rozchod.

„Nechtěla jsem se k tomu vyjadřovat, ale budu muset. Naposledy. Musela jsem odejít, abych opět našla sama sebe. Spousta zla byla v mém životě. Přeji si být jen šťastná,“ napsala na svůj Instagram. 

Kočendová je tedy teď singel a k tomu zasedla do poroty semifinále Miss Czech Republic, takže je dost možné, že dlouho sama nebude. Na semifinále navíc modelka zvolila velmi smyslný outfit, kterým podtrhla svůj sex-appeal. 

Nejnovější zprávy