Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Natálie Kočendová šokovala fanoušky: V moři se setkala se žraloky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Natálie Kočendová šokovala fanoušky: V moři se setkala se žraloky

Nikola Horáková

10. prosince 2023 11:52

Natálie Kočendová Video

Modelku Natálii Kočendovou nemusí zimní počasí v Česku momentálně vůbec trápit, protože tráví dovolenou v exotice. Modelka si užívá sluníčko a písečné pláže na Maledivách společně s přítelem Davidem Vitáskem. Dokonce zvládla vyděsit své fanoušky na sociálních sítích.  

Natálie Kočendová účinkovala nečekaně v letošní show Love Island, kde pěkně rozvířila vody, ale ještě nebyla úplně v pohodě z rozchodu s Davidem Vitáskem, se kterým se seznámila ve stejné vile rok dozadu. Z vily nakonec odešla a jako překvapení na ni čekal právě David, s nímž se dala znovu dohromady a momentálně spolu tráví dovolenou na Maledivách. 

Odtamtud posílá fanouškům skrze Instagram každý den aspoň jeden pozdrav v podobě příspěvku s fotkou nebo videem. Jak u Natálie bývá zvykem jedná se převážně o fotky v bikinách, které rozhodně jejím sledujícím nevadí ale právě naopak. 

Před pár dny ale zveřejnila video, kterým své fanoušky zaskočila a dalo by se říct i šokovala. Modelka si šla zaplavat do moře mezi hejno žraloků a ona si mezi nimi hověla jako v ráji. To většinu fanoušků skutečně překvapilo. 

„Zážitek na celý život," napsala Kočendová pod video. „Já na to koukám a říkám, to si nedovedu ani představit. A manžel na to: Ty si nedovedeš představit, ani kdyby to byli kapři," napsala do komentářů jedna ze sledujících. „Smekám že jsi tam vlezla, já bych to nedala," přidala se další. 

Nejnovější zprávy