Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Nebezpečné pracovní vztahy Jaromíra Soukupa? Jan Musil připustil problémy na Barrandově!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nebezpečné pracovní vztahy Jaromíra Soukupa? Jan Musil připustil problémy na Barrandově!

Andrea Malá

24. března 2024 13:58

Jan Musil Video

Jaromír Soukup už nějaký čas není jediným majitelem TV Barrandov a není ani jediným moderátorem stanice, ačkoliv se to tak mnohdy může zdát. Na obrazovce se objevuje také například Honza Musil. Ten ale upřímně přiznal, že ve spolupráci nastal jistý problém. 

Musil je tváří poměrně oblíbeného "barrandovského" pořadu Nebezpečné vztahy. Podle zjištění serveru extra.cz se však poslední premiérová epizoda objevila ve vysílání v lednu. Od té doby se diváci musí spokojit jen s reprízami.

Podle populárního moderátora opravdu nastal určitý problém ve smluvním vztahu. "Nerozešli jsme se ve zlém. Je běžné, že někdy probíhají složitější jednání. Musíme dát do pořádku určité vzájemné smluvní závazky," řekl Musil zmíněnému webu.

V nedávné době vyšlo najevo, že firma Barrandov Televizní Studio má závazky za více než 991 milionů korun. Miliardář Jaromír Soukup nicméně věří, že se viditelný byznys podaří zachránit. 

"Máme připravené kroky, které změní situaci na trhu mediálních agentur. Máme 3 měsíce na vyřešení situace. Naprostá většina dluhů, o kterých se píše, jsou závazky vnitroskupinové," nechal se slyšet.

Nejnovější zprávy