Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

"Nebudu muset řvát nahlas." Veronika Arichteva ukázala nový pokojíček pro syna!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Nebudu muset řvát nahlas." Veronika Arichteva ukázala nový pokojíček pro syna!

Andrea Malá

24. ledna 2024 15:45

Veronika Arichteva Video

K výchově se dá přistupovat různě - co člověk, to názor. Platí to i mezi slavnými osobnostmi. Svůj přístup si musela zvolit i Veronika Arichteva, která vychovává malého syna. A tak trochu počítá s tím, že jednou nastanou problémy. 

Arichteva není jen herečkou a maminkou, ale svým způsobem také influencerkou. Proto se na instagramu rozhodla ukázat nový pokojíček svého syna, protože ten může být inspirací pro ostatní rodiče. 

Sama přiznala, že měla obavy s tím, jak se chlapec s místností sžije. "Bála jsem se, že až se nastěhujem, že se v něm bude bát, nový prostředí. Chtěl tam spát sám hned od prvního dne," oddechla si manželka známého režiséra.

Nebyla to přitom jediná věc, co jí dělala starosti. "Taky sem se bála, že bude tahat hračky do obýváku, jak byl zvyklej na Slivenci," uvedla. "To jsem se bála správně," dodala vzápětí. A jak popsala, při rekonstrukci myslela i na vzdálenější budoucnost. 

"Chtěli jsme aby měl pokoj hned vedle centrální místnosti, že až bude starší a bude se zavírat kamkoliv, hlavně ať tam nejsou rodiče, tak aby to bylo aspoň na stejným patře, to se taky povedlo. 'Vypni ten počítač' nebudu muset řvát tak nahlas," dodala s nadsázkou.

Nejnovější zprávy