Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Nečekaný útok na Hanychovou! Agáta si to nenechala líbit

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nečekaný útok na Hanychovou! Agáta si to nenechala líbit

Andrea Malá

13. června 2024 8:34

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová si na nedostatek zájmu o svou osobu nemůže stěžovat, někdy to ale může být nepříjemná. Třeba když se stane terčem nevybíravých slov, navíc od člověka, od kterého by to nečekala. 

Pamatujete si ještě na Sámera Issu? Nyní se rozhodl přiživit na slávě Agáty Hanychové a její rodiny, když se v jednom podcastu nevybíravě pustil do své bývalé partnerky i její maminky Veroniky Žilkové. Konkrétně například naznačoval, že po něm herečka v dobách největší slávy prahla.

Hanychová to nemohla nechat bez reakce, přičemž si do zpěváka rýpla, když poukázala na jeho ztracenou popularitu. "Myslím, že v dnešní době už ani nikdo neví, kdo Sámer Issa je, takže nevím, zda má smysl to takhle rozpitvávat," řekl webu expres.cz. 

Podotkla také, že někdejší účastník SuperStar má za sebou nepovedenou kariéru. "Ale když chce být někdo slavný po nějakou delší dobu, tak pro to také musí něco dělat. Mít kariéru a udržet si slávu prostě stojí práci," poznamenala. 

"Je to prostě práce a to by si měla spousta lidí uvědomit, že se pro to musí také něco udělat," dodala trojnásobná maminka. 

Nejnovější zprávy