Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Něco tak hrozného jsem nikdy neudělal! Otec Meghan se pustil do královské rodiny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Něco tak hrozného jsem nikdy neudělal! Otec Meghan se pustil do královské rodiny!

Lenka Kučerová

1. července 2024 20:56

Thomas Markle, otec vévodkyně Meghan

V posledních letech jsou vztahy Meghan Markle a jejího otce Thomase velmi napjaté. Usmíření se zatím zdá být v nedohlednu, protože Thomas v nedávném rozhovoru kritizoval nejen svou dceru, ale i jejího manžela, prince Harryho.

Meghan měla se svým otcem dlouhá léta skvělý vztah. Vše se ale změnilo krátce před její svatbou v roce 2018, kdy se v britských médiích objevily fotografie, které měl údajně prodat Thomas Markle. On tato obvinění odmítá, ale s Meghan se téměř úplně odcizili.

Jejich vztah se asi hned tak nezlepší. Před svými 80. narozeninami poskytl Thomas rozhovor deníku Daily Mail, kde vyjádřil přání, aby ho Meghan na jeho jubileum kontaktovala. Připustil však, že k tomu pravděpodobně nedojde. Navíc kritizoval chování Meghan a Harryho, které podle něj bylo horší než cokoli, co udělal on.

"Podívejte se, co Harry a Meghan udělali, například obvinili královskou rodinu z rasismu. To je mnohem horší než cokoli, co jsem udělal já. Nechci lítost a nechci, aby toto období definovalo můj život," řekl Thomas.

"Měl jsem dobrý život a jsem hrdý na to, čeho jsem dosáhl. Události posledních šesti let to všechno zastínily. Když začalo drama kolem Meghan a Harryho, byl jsem po sedmdesátce a neuvědomil jsem si, jak jsem byl tehdy zranitelný," doplnil Thomas Markle. 

Nejnovější zprávy