Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Nedotknutelná princezna Kate? Herečka na vlastní kůži poznala realitu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nedotknutelná princezna Kate? Herečka na vlastní kůži poznala realitu!

Andrea Malá

28. června 2024 15:07

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

I britská monarchie je aktivní na sociálních sítích, kde není vždy bezpečno. Na internetu totiž působí spousta lidí, kteří nejdou pro urážku daleko. Své o tom ví i herečka, která dostala za úkol ztvárnit princeznu Kate. 

Kate Middleton je sice teprve dvaačtyřicet let a velkou část života má za předpokladu, že porazí rakovinu, ještě před sebou. Přesto se už opakovaně stala postavou ve filmech či seriálech, například v úspěšné The Crown z produkce Netflixu.

Mladou princeznu si tam zahrála jednadvacetiletá herečka Meg Bellamyová, která v rozhovoru pro magazín You přiznala, že se do ní pustili internetoví trollové, kteří srovnávali její postavu se současnou manželkou následníka trůnu. "Komentáře byly především ve stylu: 'Jsi příliš tlustá na to, abys hrála Kate,'" prozradila seriálová hvězda. 

Podle Bellamyové jde o klasické chování lidí k ženám ve filmovém průmyslu. "Řekla jsem si: 'OK, je na čase se distancovat, protože to nic neznamená.' Nemůžete poslouchat takové věci. Zvlášť když je píší internetoví trollové, nebo muž jménem Gary, který drží rybu na své profilové fotce," dodala.

Talentovaná herečka rovněž podpořila princeznu Kate, která koncem března oznámila, že jí byla diagnostikována rakovina. "Jsem s ní a s její rodinou," vzkázala.

Nejnovější zprávy