Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Nehoda při hraní si s dětmi! Vévodkyně Kate má poraněnou ruku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nehoda při hraní si s dětmi! Vévodkyně Kate má poraněnou ruku!

Lenka Kučerová

19. září 2023 14:54

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

Britská vévodkyně Kate odhalila během návštěvy věznice malé zranění na ruce. Zalepené prsty si měla poranit při skákání na trampolíně. Ze zranění si ale těžkou hlavu nedělala.
 

Pro vězně si přichystala přednášku o problémech, které provázejí závislost. Policisté zároveň ukázali princezně z Walesu, jak probíhá prohledávání s pomocí labradora jménem Penny.

Novináři si ale všimli, že Kate má na prstech náplasti. Kensingtonský palác ale magazínu People potvrdil, že nejde o nic vážného.

Kate ráda skáče na trampolíně se svými dětmi, a podle magazínu se zranila právě při této aktivitě, kterou její děti tak milují.

Nejde přitom pouze o volnočasovou aktivitu. Děti se trampolíně údajně věnují pravidelně, a nejraději na ní dokonce skáčou před odchodem do školy. Včetně Kate.

Ostatně ta sama přiznala, že s dětmi dělá skoro vše. "Pořád běhám za dětmi - dělám s nimi všechno, kdykoli můžu se vmáčknu i do cvičení, takže i do skákání na trampolíně," svěřila se britská vévodkyně serveru Mirror.

Nechala se také slyšet, že její tři děti jsou mezi sebou soutěživé. "Všichni milují sport. Louis je šílený do ragby. Jsou ve věku, kdy prostě milují běhání," prozradila.

Nejnovější zprávy