Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Nehorázné lži po smrti Perryho (†54): Hvězda Přátel se ujme jeho psa? Není to pravda!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nehorázné lži po smrti Perryho (†54): Hvězda Přátel se ujme jeho psa? Není to pravda!

Andrea Malá

2. listopadu 2023 9:41

Matthew Perry

Po sobotní náhlé smrti Matthewa Perryho se dva dny čekalo na první vyjádření kolegů z Přátel, které však nebylo nikterak obsáhlé. Zároveň se v zahraničních médiích objevily zprávy, že jedna z hvězd seriálu se hodlá ujmout hercova psa. Šlo ale o nehoráznou lež! 

Matthew Perry totiž nebyl majitelem jakéhokoliv psa, uvedl zdroj magazínu People. Představitel Chandlera sice před časem ukazoval čtyřnohého mazlíčka Alfreda na sociálních sítích, po rozchodu se jej však ujala Molly Hurwitzová, se kterou herec tvořil pár mezi lety 2018 až 2021.

V médiích se přesto objevila zcela mylná informace, že psa se hodlá ujmout Lisa Kudrowová, která v seriálu hrála Phoebe. I ona je podepsaná pod zatím jediným vyjádřením Přátel k náhlé smrti kamaráda a kolegy.

"Jsme naprosto zničení ztrátou Matthewa. Byli jsme více než jen kolegové. Byli jsme rodina," stojí v prohlášení pro magazín People, pod nímž jsou podepsáni také Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Matt LeBlanc a David Schwimmer.

"Je toho tolik co říct, ale právě teď potřebujeme chvíli truchlit a zpracovat tuto nedozírnou ztrátu. Časem řekneme víc, jakmile toho budeme schopni. V myšlenkách jsme s Mattyho rodinou, jeho přáteli a s každým, kdo ho měl rád," dodali herci. 

Nejnovější zprávy