Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Nela Boudová se pochlubila fanouškům dcerou: Roste z ní půvabná slečna

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nela Boudová se pochlubila fanouškům dcerou: Roste z ní půvabná slečna

Nikola Horáková

14. dubna 2024 13:29

Nela Boudová Video

Herečka Nela Boudová (56) je jak skvělou herečkou, tak i maminkou tří dětí. Její dva synové, Dalibor a Andrej, jsou již dospělí a ještě má o něco mladší dcerku Sašu. Tu vychovává v pěstounské péči a nedávno se s ní pochlubila na sociálních sítích.

Dcera Nely Boudové momentálně prochází pubertou a herečka se rozepsala, jak toto období vnímá. Také se rozepsala o tom, jakou pubertu měla ona sama. 

„Přemýšlím o pubertě, o tom, když jsem byla v jejím věku. Někdy si říkám: To nemůžu vydržet, ale když jsem k sobě upřímná a vzpomenu si, jak jsem se chovala já, tak se musím přiznat, že je moc hodná. Kde se ve mě bralo tolik vzdoru? Naprostá nepokora, odpor k autoritám, divokost a rebelství? To přesvědčení, že všechno vím nejlíp? Je ale krásné, jak vás život srovná. A když to nepochopíte, přijde nová lekce těžší a znova a znova a znova. Když máte štěstí, tak přijde období, že už žádné lekce nepřijdou, nezačnete věci přijímat bez odporu, bez negativity. Pochopíte, že věci jsou tak, jak jsou, a jste klidní. Začnete si všeho vážit a víc se radovat,“ napsala Boudová pod fotografii s dcerou Sašou, která se ukáže na přehlídce návrhářky Terezy Sabáčkové. 

Do komentářů pod příspěvek obě dostaly mnoho komplimentů. „Wow, holky teda. Moc Vám to sluší," napsala jedna ze sledujících. „Jste překrásné," přidala se další. 

Nejnovější zprávy