Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Neomluvitelné! Nemohu dýchat, napsala Brožová po tragédii

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Neomluvitelné! Nemohu dýchat, napsala Brožová po tragédii

Andrea Malá

12. ledna 2024 12:17

Kateřina Brožová Video

Kateřina Brožová dává hlasitě najevo, že omluva za ztracený život psa Jordyho jí nestačí. Co ji naopak moc potěšilo, to je reakce fanoušků na sociálních sítích. 

Zabili mi mého miláčka, reagovala Brožová v prvním vyjádření pro jeden z tuzemských webů. Klinika, která měla pejska během její dovolené v cizině na starosti, se sice omluvila, zjevně se tím ale poškozené klientky nezbavila.

"Ztratila jsem oddaného, nejbližšího kamaráda, který mě bezmezně a bezpodmínečně miloval. Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice Jaggy, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí," napsala herečka na instagramu.

"Je to neomluvitelné, zdrcující… jsem zpět doma a nemohu bolestí dýchat," svěřila se žena, která se kvůli tragické události narychlo vrátila z dovolené.

Brožová zároveň poděkovala fanouškům, kteří se zapojili do pátrání či projevili účast. "Děkuji vám za pomoc i útěchu. Nesmírně si toho vážím," dodala na závěr. 

Nejnovější zprávy