Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Neuvěříte, kdo dostal Jaromíra Jágra do metra!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Neuvěříte, kdo dostal Jaromíra Jágra do metra!

Andrea Malá

9. prosince 2023 11:17

Jaromír Jágr a Mirai Navrátil v metru.

Pokud se pohybujete na sociálních sítích, možná jste narazili na fotku Jaromíra Jágra v metru, kde bychom jej asi úplně nečekali. Kdo jej dostal do prostředku hromadné dopravy a po jaké události? 

Autorem fotky je Mirai Navrátil, frotman populární kapely Mirai, který ji také zveřejnil na svém instagramovém profilu. Jágr ho doprovázel po koncertě v největší české hale. "O2, děkujem. Nezapomenem. Život. Metrem domů," napsal zpěvák a muzikant. 

Jágr nemá s prostředky hromadné dopravy právě nejlepší zkušenosti. Loni v květnu jej smetla tramvaj. Legendární útočník tehdy skončil v péči záchranářů, ale přepravit do nemocnice se nenechal.

Loňskou nehodu potvrdil na facebooku, kde navíc přiznal vinu. "Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já," uvedl.

"Všiml jsem si ji půl metru přede mnou, na poslední chvíli. Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem... věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil," dodal Jágr. 

Nejnovější zprávy