Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Agáta Hanychová půjde kvůli jednomu z dětí k soudu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová půjde kvůli jednomu z dětí k soudu!

Andrea Malá

9. prosince 2023 8:47

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová má problematické vztahy s otci obou svých dcer, které se kvůli tomu nemohou objevovat na sociálních sítích. Kdo ale situaci bedlivě sleduje, tomu nemohlo uniknout, že nejen Agáta, ale i její matka občas zákaz porušují. Možná už toho litují... 

Vyšlo totiž najevo, že otázka ukazování jedné z holčiček na sítích se bude řešit soudně. "Nevěděla jsem, že se to dělá, ale přišlo mi předvolání," prozradila Hanychová serveru super.cz. 

U soudu půjde o Miu, kterou má influencerka s hercem a bavičem Jakubem Prachařem. Tentýž zákaz ovšem dostala po zářijovém rozchodu i od mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, s nímž se střídavě stará o několikaměsíční Rozárku.

Dcera herečky Veroniky Žilkové pro počínání bývalých partnerů nemá moc velké pochopení. "Přijde mi to celé na hlavu, protože ty děti jsou mediálně známé, protože jsme mediálně známí," vysvětlila svůj postoj.

"Mia je z toho hrozně nešťastná, protože jestli něco miluje, tak dělat se mnou živáky a tančit na TikTok. Tak jí to ukládám, a až se tatínkové rozmyslí, budu jí to tam moct dát," dodala Hanychová. 

Nejnovější zprávy