Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Nevěřící Eva Burešová: Údiv nad tím, co všechno loni zvládla!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nevěřící Eva Burešová: Údiv nad tím, co všechno loni zvládla!

Andrea Malá

10. ledna 2024 14:10

Eva Burešová Video

Nepochybně se našli tací, kteří hodili uplynulý rok za hlavu, aniž by bilancovali. Nebyl to případ Evy Burešové, která si pěkně shrnula, co všechno se jí podařilo. Zmínila také, co nového se naučila. 

Burešová sice na konci roku musela ze zdravotních důvodů oželet jeden koncert, ale i tak označila uplynulý rok za ohromný. "Zvládla jsem toho tolik, jako kdybych byla tři osoby v jednom," zhodnotila posledních dvanáct měsíců na instagramu, kde vyjmenovala, co všechno má za sebou.

"Moje první turné, které bylo veliké a zároveň jsem tím vlastně i trochu uzavřela jednu kapitolu. 
The Bodyguard - naprostá bomba a pro mě zatím největší a nejnáročnější muzikálová role, kterou jsem naprosto pohlcena," uvedla.

"Byl to rok koncertů, divadel, seriálu, tvoření, tvoření, tvoření. Byl to ale také rok, ve kterém jsem opět mohla věnovat spoustu peněz tam, kde je to potřeba a z toho mám obrovskou radost," pokračovala herečka a zpěvačka. 

Burešová ovšem prozradila, že šlo také o rok, kdy se naučila říkat ne. "I když mi k tomuto kroku musely otevřít oči situace, které mi v tu chvíli ubližovaly nejvíce. Každý v sobě vedeme vlastní války, o kterých víme jen my nebo naši nejbližší. Proto zůstat milým a laskavým k druhému člověku je to nejmenší a zároveň dost často největším, co můžeme udělat," dodala. 

Nejnovější zprávy