Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Nikol Leitgeb s manželem u bazénu: Fanoušky potěšila fotkou v plavkách

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nikol Leitgeb s manželem u bazénu: Fanoušky potěšila fotkou v plavkách

Nikola Horáková

8. července 2024 14:55

Nikol Leitgeb Video

Nikol Leitgeb (37) odcestovala na rodinnou dovolenou, kde nabírá energii a užívá si chvíle klidu. Fanouškům poslala dokonce pozdrav od bazénu, na kterém v plavkách objímá svého manžela. 

„Já: Heleď vlastně… pět let… už jsem tvůj nejdelší vztah?“ „Petr: No… pocitově určitě,“ stálo pod snímkem od bazénu a komentáře od fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. 

„Závidět se nemá, ale chtěl bych být na jeho místě. Objímat nejkrásnější ženu tohoto světa,“ povzdechl si jeden z fanoušků, který by se viděl na Petrově místě. 

„Jste pohodová, usměvavá rodinka, moc vám to spolu sluší,“ napsala jedna z fanynek. „Jste fakt strašně krásný pár, já vás žeru i vaše děti jsou boží," přidala svůj komentář další sledující.  

Nikol posledních několik týdnů prožívala rozruch, který se týkal jejího odchodu z tria 3v1, ve kterém byla ještě společně s Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou. Spolupráci údajně ukončila kvůli pocitu, že šlo již spíše o byznys než o přátelství. Není tedy divu, že s radostí odjela relaxovat na dovolenou.  
 

Nejnovější zprávy