Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Pravda o rozpadu 3v1 leze na povrch? Leitgeb se ostře pustila do Pártlové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pravda o rozpadu 3v1 leze na povrch? Leitgeb se ostře pustila do Pártlové!

Andrea Malá

29. června 2024 10:18

Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová. Video

Mezi bývalými členkami uskupení 3v1 to vře! Nikol Leitgeb se neváhala ozvat, když Martina Pártlová podle jejích slov zalhala. Internetové stopy po vzájemném sporu už ale byly smeteny pod koberec... 

Pártlová nedávno natočila videoklip k písni Sbohem, pa, šátečku, kde se s uskupením loučila i za účasti třetí členky Veroniky Arichtevy. V rozhovoru přitom tvrdila, že obě informovala o existenci skladby s půlročním předstihem. Podle Leitgeb to však není pravda

"Marti, já ti samozřejmě přeju, aby se ti prodávalo album i koncerty, ale o svém záměru natočit klip s písničkou o mně jsi mi napsala dva dny předem s tím, ať tam přijdu, že by to tam bylo hezké," uvedla a prozradila, jaká byla její bezprostřední reakce. "Napsala jsem ti, že to je úlet, prasárna a podpásovka a vrchol pokrytectví."

Nikol připomněla, že vyjádřila nesouhlas. "Však toho máš plný mobil. Ty ses se mnou rozloučila a pak jsi v klidu šla a natočila to. A teď chodíš po rozhovorech a dojímáš se. Tohle je naprosto neuvěřitelné. Co se to s váma stalo, proboha?" zeptala se na závěr. 

Zpěvačka reagovala smazáním odkazu na rozhovor a tím pádem i výše citovaného komentáře. "Ať tady zbytečně nikoho nedráždím," zdůvodnila to pro fanoušky. 

Nejnovější zprávy