Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Nová fakta o Gottovi: Kdo se s Mistrem pokoušel o dítě?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nová fakta o Gottovi: Kdo se s Mistrem pokoušel o dítě?

Andrea Malá

3. listopadu 2023 20:02

Karel Gott s manželkou Ivanou. Video

Karel Gott se dočkal čtyř dcer, dvou starších nemanželských a dvou mladších s manželkou Ivanou. Po dítěti s legendárním zpěvákem ale nepochybně toužily tisíce fanynek. Jedna známá dáma nyní přiznala, že se dokonce s Mistrem o potomka snažili. 

Není žádným tajemstvím, že Martina Formanová, která nakonec založila se slavným oscarovým režisérem Milošem Formanem, měla ke Gottovi svého času blízko. Blesk připomněl, že se znali už od poloviny 80. let, v první polovině další dekády pak udržovali partnerský vztah.

"Stýkali jsme se 10 let. Ale bylo to období, že mezitím jsme měli jiné vztahy. Já jsem chtěla nějakého stálého partnera, on to měl hodně rozlítané," prozradila spisovatelka v pořadu Face to Face.

Málo se ale vědělo o tom, že pár se snažil o dítě, jenže Formanová podle svých slov nemohla otěhotnět. "My jsme měli období, že jsme se o to pokoušeli. Čert ví, jak by se ten život dál odvíjel. Měla jsem obrovský strach, že ty děti nikdy mít nebudu," dodala.

Gott nakonec našel štěstí v prvním desetiletí nového tisíciletí, kdy se dal dohromady s budoucí manželkou Ivanou. Dvojice se později dočkala dcer Charlotte Elly a Nelly Sofie. 

Nejnovější zprávy