Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Novotný přijal výzvu od Bejra a Slováček reaguje: Je to prasárna!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Novotný přijal výzvu od Bejra a Slováček reaguje: Je to prasárna!

Andrea Malá

28. června 2024 9:29

Pavel Novotný

Pavla Novotného málem vyloučili z ODS poté, co se nevhodně vyjádřil o Aničce Slováčkové. Od té doby leží ještě více v žaludku jejímu neméně slavnému otci. Jak Felix Slováček reagoval na to, že Novotný se chystá do ringu?

Jak jsme informovali, Novotný v neděli na síti X potvrdil, že přijal nabídku organizace, která pořádá netradiční souboje amatérských zápasníků. "Přijal jsem v noci v Ostravě výzvu Aleše Bejra do Clash of the Stars. Klasický box. Rád bych přidal nějakou sportovní hodnotu. Mám tři měsíce. Chybí mi jen technika a kondice," uvedl komunální politik.

Novotného soupeř, jemuž se přezdívá Psychopat, už za sebou jeden souboj v kleci s hvězdným soupeřem má. Jaromír Soukup vyhrál vzájemný zápas kvůli diskvalifikaci soupeře. Bejr nyní slibuje řeporyjskému starostovi odplatu za to, co řekl o Aničce Slováčkové.

Felix Slováček by však byl rád, kdyby z toho jeho nemocnou dceru vynechali. "Myslím si, že to je prasárna, že ji ten člověk takhle zneužívá. Měli by jí všichni dát pokoj," prohlásil pro server extra.cz. 

"Ona má svých starostí dost a myslím si, že radost ze života a pokoj od lidí, navíc takovýchto, by si zasloužila," dodal známý hudebník, který doufá, že dcera opět porazí zákeřnou rakovinu.

Nejnovější zprávy