Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Nový porotce ve StarDance: Muž, kterého vybrala ČT, promluvil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nový porotce ve StarDance: Muž, kterého vybrala ČT, promluvil!

Andrea Malá

6. dubna 2024 11:19

Česká televize

Spousta diváků StarDance asi nepřijme žádné vysvětlení avizovaného konce Zdeňka Chlopčíka v populární televizní show. ČT již oznámila, že ho nahradí Jan Tománek, který se k číslům s hodnocením vrátí přímo z parketu. 

Chlopčík již potvrdil, že se s ním pro třináctou řadu nepočítá. "Je to rozhodnutí ČT a já se k němu nemám důvod vyjadřovat," nechal se slyšet. Podle dostupných informací mu zavolali lidé z televizní produkce a řekli mu, že chtějí změnu. Tu představuje Jan Tománek.

"Porota letošního třináctého ročníku taneční soutěže StarDance bude opět tříčlenná. Vrátí se do ní Jan Tománek. Ten se už v soutěži čtyřikrát představil jako profesionální tanečník, na židli porotce usedl v desáté a jedenácté řadě," uvedla televize ve čtvrtek na sociální síti X. 

"Jsem šťastný, že mi ČT dala znovu příležitost zúčastnit se tohoto úžasného projektu, a těším se na každý soutěžní večer StarDance," řekl Tománek, který v loňské řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou, podle deníku Aha!.

"Bavilo mě být na parketu i v porotě. Coby porotce budu odborný, laskavý a doporučovat všem účastníkům, jak se kolo od kola zlepšovat," dodal. 

Nejnovější zprávy