Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Odvážně oblečená Bianca Censori ve studiu u Kanyeho Westa

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Odvážně oblečená Bianca Censori ve studiu u Kanyeho Westa

Adam Souček

11. února 2024 14:07

Kanye West (Ye, neboYeezy) Video

Australská návrhářka Bianca Censori (29), která nedávno dala Kanyemu Westovi (34) ultimátum, odhalila úplně vše, když s rapperem zamířila do jeho studia.

Bianca, která se za Kanyeho Westa provdala v prosinci 2022, vyšla do ulic ve zcela průhledném ponču, pod kterým neměla vůbec nic. Tento outfit doplnila pouze černými koženými botami nad kolena.

Vlasy si sčesala dozadu a kapuci si nasadila na hlavu, kterou si zauzlovala pod bradou. V průhledném outfitu se odvážně vydala do deště.

Kanye si mezitím celý obličej zakryl černou maskou a na sobě měl pončo ve stylu pytloviny. Pod něj oblékl přiléhavý černý top s dlouhými rukávy, kalhoty a bizarní vzhled zakončil černými nepromokavými botami, jak informuje The Sun.

Fotografie páru byly sdíleny na internetu, kde fanoušci tvrdili, že Biance musí být nepříjemné chodit nahá pod pončem. "Představte si ten pocit toho hnusného ponča na kůži v dešti," komentoval jeden z nich. "Myslím, že nosí horší oblečení," dodal další a třetí napsal: "Hnus."

Kanye se s Biancou tajně vzali v prosinci 2022, jen pár týdnů po dokončení rozvodu s Kim Kardashian. Od té doby je Kanye West podezírán za manipulaci své ženy. Údajně jí nařizuje, jak se má oblékat, informuje DailyMail.

Nejnovější zprávy