Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Ornella Koktová končí v Survivoru: Věci nabraly rychlý spád!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová končí v Survivoru: Věci nabraly rychlý spád!

Andrea Malá

14. března 2024 10:27

Ornella Koktová Video

Klíčem k úspěchu v Survivoru je samozřejmě zdraví, které zradilo Ornellu Koktovou. Už proto víme, že ona se vítězkou této řady populární dobrodružné reality show nestane. Co se stalo?

Koktová nejprve skončila v péči lékařů poté, co se jí zamotala hlava, upadla a omdlela. Moderátor Ondřej Novotný posléze během kmenové hry prozradil, že trojnásobná maminka byla převezena do nemocnice. 

Ke kmeni se ještě vrátila, ale brzy mu oznámila, že se rozhodla se Survivorem rozloučit. "Necítím se stále dobře a je to těžké takhle říct, ale moje cesta je u konce. Už v nemocnici jsem neviděla jinou cestu a pořád to není dobrý," svěřila se.

"Přece jen jsem máma a asi už nemůžu jet na tu hranu, nejsem sama a moc mě to mrzí," vysvětlila Ornella, jak uvažovala. Podotkla každopádně, že si z reality show odváží plno zážitků. "Opravdu jsem si to rozmýšlela a vím, že v tuhle chvíli bych nebyla pro kmen fyzickým přínosem," dodala. 

Známé tváře tentokrát utvořily kmen Titánů, jehož členy jsou kromě Ornelly Koktové zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Nejnovější zprávy