Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Ozzy Osbourne přiznal: Měl jsem být dávno mrtvý!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ozzy Osbourne přiznal: Měl jsem být dávno mrtvý!

Lenka Kučerová

9. června 2024 12:18

Ozzy Osbourne

Legendární zpěvák Ozzy Osbourne před nedávnem převzal cenu Rolling Stone UK Icon Award. Během děkovné řeči se vrátil ke své divoké minulosti a upřímně přiznal, že nechápe, proč je stále naživu.

Britská hudební ikona se v poslední době otevřeně svěřuje se svými boji s alkoholem, drogami a zdravotními problémy. V roce 2003 mu byla diagnostikována Parkinsonova choroba a v roce 2019 utrpěl pád, který vedl k vážné operaci krčních obratlů.

Přesto zůstává aktivní a dokonce naznačil možný návrat k hudbě. Byl také oceněn na prvním ročníku Rolling Stone UK Awards, kde získal ocenění pro hudební ikonu.

Během proslovu se navíc ohlédl i za svým životem a uvedl, že přežil několik jeho hudebních kolegů, kteří vedli podobný život jako on. "Během toho, jak jsem po operaci ležel, jsem přemýšlel nad mnoha věcmi. Uvědomil jsem si, že všichni moji přátelé, kteří se mnou pili, jsou už mrtví," řekl Osbourne, kterého citoval Mirror

"Měl jsem být mrtvý dříve, než většina z nich. Proč jsem tady zůstal právě já? Někdy se dívám do zrcadla a ptám se, proč jsem to vlastně udělal. Asi 1000krát jsem měl zemřít. Ani netuším, kolikrát mi museli vypláchnout žaludek," doplnil.

Nejnovější zprávy