Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Ozzy Osbourne přiznal: Našli mi nádor. Nevím, jestli ještě budu někdy vystupovat!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ozzy Osbourne přiznal: Našli mi nádor. Nevím, jestli ještě budu někdy vystupovat!

Lenka Kučerová

29. listopadu 2023 17:32

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne (74) nedávno poprvé přiznal, proč podstoupil několik operací páteře. Lékaři objevili nádor, který byl nezbytné chirurgicky odstranit. 

"Opravdu mě to šokovalo. Druhá operace dopadla extrémně špatně a prakticky mě zmrzačila," řekl zpěvák s tím, že mu lékaři zjistili nádor na jednom z obratlů, což vedlo k další chirurgické intervenci.

V rozhovoru pro magazín Rolling Stone řekl, že má nyní poškozenou rovnováhu a dlouho nebyl schopen normálně fungovat. Musel proto zrušit své plánované koncerty a není jisté, kdy bude schopen opět vystoupit. "Pokud to půjde, vrátím se. Ale bylo to jako se rozloučit s nejlepším vztahem mého života," svěřil se.

Na začátku své nemoci byl Osbourne frustrovaný a naštvaný, ale postupem času přijal svou diagnozu. Uvědomil si, že musí akceptovat novou realitu a odmítl být "polovičatým Ozzy Osbournem hledajícím soucit."

V rozhovoru přiznal obavy, že bude nucen vystupovat na koncertech na invalidním vozíku, což odmítá.

Ozzy Osbourne, známý jako frontman heavymetalové skupiny Black Sabbath, se stal klíčovou postavou v historii tohoto hudebního žánru. Kromě hudební kariéry se proslavil i svým kontroverzním životním stylem a účastí v televizní reality show "The Osbournes".

Osbourne je považován za jednu z ikon heavymetalové hudby a bývá označován jako "Kmotr heavymetalu" (Prince of Darkness).
 
 
 

Nejnovější zprávy