Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 17. června 2024

Svátek slaví Adolf, zítra Milan

Patricie Pagáčová oznámila po rozchodu velký návrat! Tohle nikdo nečekal

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Patricie Pagáčová oznámila po rozchodu velký návrat! Tohle nikdo nečekal

Andrea Malá

11. června 2024 12:18

Patricie Pagáčová Video

Patricie Pagáčová na sebe naposledy výrazněji upozornila zhruba před měsícem, kdy oznámila rozpad manželství. Nyní hlásí velký návrat, nikoliv však k manželovi. Přesto udělá spoustě lidí, především televizním divákům, radost. 

Koná se totiž její návrat do nekonečného televizního seriálu Ulice, v němž hraje Terezu Jordánovou. Respektive hrála mezi lety 2005 až 2019. Nyní se před kameru vrátí. "Tereza je zpět! Jak ovlivní děj?" napsala Nova na sociální síti.

"Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přece jen jsem v Ulici strávila 14 let… Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to, jako bych se vrátila domů," svěřila se Pagáčová podle webu super.cz. 

Sympatická herečka v květnu oznámila rozchod s manželem Tiborem Pagáčem. "Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají," prohlásila herečka k rozpadu vztahu s tím, že prioritou obou manželů je právě jejich společná dcera Bibiana, která nedávno oslavila třetí narozeniny.

Holčička se narodila v květnu 2021. Svatba páru se pak datuje ještě o další dva roky nazpět. Pagáč a Solaříková si řekli ano na konci června 2019. Obřad to byl netradiční, vzali se totiž v lese. 

Nejnovější zprávy