Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Patricie Pagáčová zničehonic přiznala ROZCHOD s manželem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Patricie Pagáčová zničehonic přiznala ROZCHOD s manželem!

Andrea Malá

14. května 2024 14:00

Patrície Pagáčová Video

Patricie Pagáčová bude možná již brzy opět vystupovat pod dívčím příjmením Solaříková. I k rozchodům a rozvodům totiž dochází v českém šoubyznyse. Sympatická herečka přiznala, že s manželem Tiborem už netvoří pár. 

"Můžu potvrdit, že jsme od sebe," sdělila Pagáčová webu super.cz, který s informací přišel jako první. "Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají," dodala herečka s tím, že prioritou obou manželů je jejich společná dcera Bibiana.

Podle informací zmíněného serveru zatím ani z jedné strany nedošlo k podání žádosti o rozvod, nicméně pár už nežije ve společné domácnosti. Režisér se z ní odstěhoval. 

Oznámení přichází v době, kdy v květnu uplynou tři roky od narození holčičky. Tehdy lidé zahrnuly hvězdu Ulice gratulacemi. "Přátelé, chci vám všem obrovsky poděkovat za všechny gratulace a milé zprávy! Přišlo jich strašně moc a já jsem na ně vůbec nezvládla odpověď. Takže aspoň takhle všem, abyste věděli, že si toho moc vážím," reagovala herečka v roce 2021.

Svatba páru se pak datuje ještě o další dva roky nazpět. Pagáč a Solaříková si řekli ano na konci června 2019. Obřad to byl netradiční, vzali se totiž v lese. 

Nejnovější zprávy