Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Patricie Pagáčová zůstala s dcerou sama: Bibi slaví třetí narozeniny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Patricie Pagáčová zůstala s dcerou sama: Bibi slaví třetí narozeniny!

Andrea Malá

22. května 2024 14:08

Patricie Pagáčová Video

Přinejmenším na dnešní den musí Patricie Pagáčová hodit za hlavu všechny starosti související s rozpadem manželství. Důvod? Její dcera Bibiana slaví třetí narozeniny! 

Pagáčová to připomněla všem svým fanouškům na instagramovém profilu, kde zveřejnila snímek, na kterém oslavenkyni objímá. "Princezna moje. Všechno nejlepší, lásko," napsala pyšná maminka.

Malá Bibiana se nicméně musí momentálně vyrovnávat s novou situací ve svém životě, protože její rodiče se rozešli. "Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají," prohlásila herečka k rozchodu s tím, že prioritou obou manželů je právě jejich společná dcera.

Oznámení o rozpadu manželství přišlo v době, kdy se blížily třetí narozeniny holčičky, která se narodila v květnu 2021. "Přátelé, chci vám všem obrovsky poděkovat za všechny gratulace a milé zprávy! Přišlo jich strašně moc a já jsem na ně vůbec nezvládla odpověď. Takže aspoň takhle všem, abyste věděli, že si toho moc vážím," reagovala tehdy herečka na blahopřání.

Svatba páru se pak datuje ještě o další dva roky nazpět. Pagáč a Solaříková si řekli ano na konci června 2019. Obřad to byl netradiční, vzali se totiž v lese. 

Nejnovější zprávy